Raambekleding als belangrijke factor in waanzinnig resort


Natuurlijke tinten en stoffen 

Gedurende dit project gingen Onel Window Dressings en Ra Studio na wat Mandali Retreats uit wou stralen. Het geheel moest rustgevend zijn, ontspanning oproepen en niet te aanwezig zijn. Het gaat ten slotte bij een retraite om zelfonderzoek en daar moeten de bezoekers zich volledig op kunnen focussen. Dit betekende dat de keuze viel op natuurlijke tinten en stoffen, zoals linnen, om de kalme sfeer terug te laten komen in het gehele resort. De referenties naar de natuur bieden harmonie en zorgen voor een warm en ontspannen gevoel. Door deze raambekleding te combineren met andere producten die volledig binnen dit straatje vallen ontstond een waanzinnig samenhangend geheel.  https://theartofliving.nl/raambekleding-als-belangrijke-factor-in-waanzinnig-resort/