Prachtige, luxe badkamer zorgt voor ontspanning


Luxe badkamer  

Deze grote badkamer was aan een grondige renovatie toe. De bewoners wensten namelijk een twee regendouches in een hele ruime inloopdouche, een royale wastafel met twee waskommen, veel lichtinval en een chic ligbad. Het geheel moest exclusief ogen maar niet te overdadig worden. Daarom koos De Eerste Kamer Badkamers ervoor om verschillende elementen van de Japandi interieurstijl te implementeren in het ontwerp. Dit uitte zich in een rustige serene uitstraling door het gebruik van natuurlijke materialen, een licht kleurenpalet en aandacht voor subtiele woonaccessoires. Ook werd genoeg opbergruimte gerealiseerd, waardoor de luxe badkamer nooit rommelig oogt.https://theartofliving.nl/prachtige-luxe-badkamer-zorgt-voor-ontspanning/