Ontdek de voordelen van de shutters van Blend Window Fashion


Esthetisch en praktisch hoogwaardig 

Het zullen er binnen ons lezerspubliek niet veel zijn, maar een enkeling kent mogelijk niet het verschil tussen shutters en jaloezieën. Denise: “Het grote verschil is dat jaloezieën met een zichtbaar koord aan elkaar vastzitten en de latjes altijd tegelijk draaien. Dit illustreert direct twee voordelen van een shutter, want ten eerste zie je geen koord tussen de latjes en ten tweede zijn de lamellen in verschillende segmenten op te delen.” Behalve dat dit erg mooi is, maakt deze eigenschap de shutter ook erg handig. “Je kunt ervoor kiezen om de onderste lamellen dicht te houden om inkijk van buitenaf te weren en de bovenste te openen voor het daglicht. Hiermee heb je niet het effect van ‘opsluiten’, zoals bij een gordijn of een jaloezie die je óf open, óf dicht doet.”   

Volledig op maat 

Een ander voordeel van de shutters is dat ze volledig op maat gemaakt worden. Hierdoor passen ze op ieder raam. “Architecten ontwerpen soms ramen met hele bijzondere vormen. Shutters kunnen als enige raambekleding altijd passend gemaakt worden. Ook voor bijvoorbeeld een dakraam of draai-kiepraam.” https://theartofliving.nl/ontdek-de-voordelen-van-de-shutters-van-blend-window-fashion/