Moderne Spaanse villa in Nederlandse nieuwbouwwijk


Georiënteerd op het licht

De woning is zo geplaatst, dat ze volledig is georiënteerd op het licht. In de ochtend komt de zon op aan de keukenzijde en ’s avonds gaat ze onder aan de kant van de slaapkamers. Bij binnenkomst kom je terecht in een hal die doorloopt tot aan het plafond van de bovenverdieping. Die bovenverdieping is rondom deze hal opengewerkt. Hier bevinden zich twee slaapkamers met een tussenliggende badkamer en een derde slaapkamer met en-suitebadkamer en balkon. De mainsuite bevindt zich beneden, waardoor de villa ook nog eens levensloopbestendig is. Behalve praktische elementen, zoals inbouw- kasten, beschikt de mainsuite ook over de nodige luxe, zoals een badkamer met vrijstaand bad, een regen-watervaldouche met bankje, een sauna, dubbele wasbak en separaat toilet en bidet.

 https://theartofliving.nl/moderne-spaanse-villa-in-nederlandse-nieuwbouwwijk/