Maak kennis met de nieuwe collectie verlichtingsarmaturen van Tekna 


Blyxx schakelaars 

Ook liet Tekna de wereld kennis maken met Blyxx. Dit product versterkt handgemaakte verlichting door mooi ontworpen schakelaars. Deze schakelaars zijn in verschillende afwerkingen en uitvoeringen te verkrijgen, waardoor ze altijd op subtiele wijze verwerkt kunnen worden in jouw interieur. Bovendien worden de schakelaars gemaakt van duurzaam messing, wat ook bijdraagt aan de eenvoudige integratie van de schakelaars in iedere inrichting. Blyxx combineert dan ook een hoogwaardige afwerking met een nieuw en minimalistisch design. Wil je meer weten over de handgemaakt verlichting, het high-end assortiment of de nieuwe designschakelaars? Neem dan een kijkje op het bedrijfsprofiel, hier vind je nog meer informatie.  https://theartofliving.nl/maak-kennis-met-de-nieuwe-collectie-verlichtingsarmaturen-van-tekna/