Fijn zwemmen; zo creëer je een veilige zwemomgeving


Zwembadafdekking  

Allereerst is het belangrijk dat wanneer het zwembad niet in gebruik is, hij netjes wordt afgedekt. Kies voor een betrouwbare en solide zwembadafdekking die voldoet aan de strengste veiligheidsnormen. Een goed voorbeeld daarvan is het Roldeck van Starline. De constructie van deze sterke lamellen is erg robuust en kan daardoor tegen een stootje. Starline heeft diverse zwembadmodellen met een veiligheidsrand, wat in combinatie met het Roldeck zorgt voor een veiligere en afgesloten zwembadomgeving. Het kinderveiligheidsslot is een optionele voorziening die voorkomt dat het Roldeck onbedoeld geopend kan worden.

Een ingebouwde sta-rand 

Ben je een fanatieke baantjestrekker of maken kinderen gebruik van het zwembad? Dan is het fijn als het zwembad de mogelijkheid biedt om even uit te rusten. Je kunt hiervoor natuurlijk naar de trap zwemmen, maar het is nog fijner wanneer er iets binnen handbereik is. Starline biedt dan ook diverse zwembadmodellen aan met een sta-rand. Dit is een verhoging die langs de rand van het zwembad loopt, waardoor je rondom het zwembad kunt leunen. Daarnaast heeft Starline ook zwembaden met een veiligheidsrand bovenaan de wanden, voor extra ondersteuning wanneer het zwembad afgedekt is. https://theartofliving.nl/fijn-zwemmen-zo-creeer-je-een-veilige-zwemomgeving/