Een fijn binnenmilieu met de horren van Unilux


Een gunstig binnenmilieu 

Hoewel we nu meer tijd buiten doorbrengen is het een feit dat we de meeste tijd binnen besteden, daarom is het binnenmilieu zo ontzettend belangrijk. Een ongunstig binnenmilieu ontstaat door een combinatie van de gebouweigenschappen en slechte ventilatie. Het openzetten van de ramen en deuren is dan ook erg belangrijk. Zoals al is benoemd zorgen de horren van Unilux er dus voor dat kleine beestjes geen ingang naar binnen vinden, wat voor weer bevorderlijk is voor de leefomgeving. Het bedrijf ontwikkelt en produceert namelijk maatwerk horren, die te plaatsen zijn over ieder raam. Op deze manier kun je genieten van een gezonde lucht, terwijl de insecten buiten hun werk kunnen blijven doen.  https://theartofliving.nl/een-fijn-binnenmilieu-met-de-horren-van-unilux/