Duurzame alternatieven voor de hout- en gashaard


Bio-ethanol haard  

Ook een bio-ethanol haard is een goede optie wanneer een houthaard of een gas-haard uitgesloten zijn. Ook deze haard is erg duurzaam doordat hij brandt op bio-ethanol, wat een biologisch product is. De elektronische vulpomp zorgt hierbij voor maximale veiligheid, een kinderslot voorkomt verbranden en de haard wordt geleverd met ingebouwde temperatuur sensoren. Een ander voordeel is de bediening. Dit wordt erg eenvoudig met de afstandsbediening of, wanneer gewenst, met het smart home system.  

Wil je graag meer weten over deze twee alternatieven? Dan verwijzen we je graag door naar Daniëls Openhaarden. Zij hebben kennis van hun vak en weten daardoor deze woondroom voor jou in vervulling te laten gaan.  https://theartofliving.nl/duurzame-alternatieven-voor-de-hout-en-gashaard/