Dekton Pietra Kode: de herinterpretatie van klassieke Italiaanse stenen 


Fijne samenwerking  

Een samenwerking tussen Germani en Cosentino levert altijd iets oogverblindends op. Nu, na drie jaar, presenteren ze een nieuwe collectie die je niet één, maar twee keer laat kijken of het Cosentino’s paradepaardje Dekton is, of écht natuursteen. Inspiratiebron voor deze collectie is de Italiaanse architectuur door de eeuwen heen. Voorop stond het combineren van klassieke schoonheid met moderne duurzaamheid, zoals alleen Dekton dat kan. Om de Pietra Kode collectie te creëren heeft Germani veel tijd besteed aan het ontcijferen van de geschiedenis van de Italiaanse architectuur om deze vervolgens te vertalen in een eigentijds ontwerp. Hierdoor is Pietra Kode een collectie die luxe uitstraalt doormiddel van ingetogen details. De collectie is ontworpen met het oog op de toekomst en weet daardoor iedere ruimte op te juiste manier te complementeren. 

Tijdloze schoonheid in een nieuw jasje

Pietra Kode herinterpreteert de tijdloze schoonheid van drie verschillende klassieke Italiaanse stenen: Vincenza, Travertin en Ceppo di Gré. Zoals al is benoemd, zijn de stenen vertaald in Dekton om zo beter verwerkt te kunnen worden in de huidige architectuur. De collectie is te verkrijgen in een verscheidenheid aan kleuren, tinten en texturen die je zintuigen keer op keer zullen prikkelen. Een ander voordeel is dat Dekton CO2-neutraal is en daarnaast zorgen de technische eigenschappen ervoor dat de collectie zowel buiten als binnen kan worden toegepast.  https://theartofliving.nl/dekton-pietra-kode-de-herinterpretatie-van-klassieke-italiaanse-stenen/