De Woon & Lifestyle dagen door Hemels Wonen


Inspiratie en exclusieve informatie 

Hemels Wonen is ontzettend trots dat zij wederom de organisatie op zich mochten nemen, maar ook op het gegeven dat ze een groot aantal partners mogen verwelkomen op het evenement. Deze partners zullen hun meest inspirerende producten of diensten presenteren. Je stapt er binnen in een wereld van materialen, kleuren, texturen en designs, terwijl je de onbegrensde mogelijkheden ontdekt. Naast dat je kennis maakt met het assortiment van de exposanten, bieden de Woon & Lifestyle Dagen ook de kans om meer inzichten te krijgen en informatie in te winnen. De partners beantwoorden al jouw vragen en geven je tips en tricks om een fijne woonomgeving te creëren. https://theartofliving.nl/de-woon-lifestyle-dagen-door-hemels-wonen/