De combi-stoomoven; wordt een meester in het koken


De functionaliteiten 

De meest recente combi-stoomoven van Gaggenau is te verkrijgen met een vaste aansluiting op de watertoevoer- en afvoer of met een waterreservoir. Hierdoor is hij altijd te verwerken in het keukendesign en dat maakt het mogelijk voor jou om deze culinaire stijl eenvoudig eigen te maken. Bovendien is het nieuwste model voorzien van automatische programma’s zoals een automatisch reinigingssysteem, assistentie, verschillende vochtigheidsniveaus en een vlakgrill. Kortom, met deze combi-stoomoven kun je niet alleen stomen, maar je kunt er ook mee grillen, gratineren, regenereren, sous-vide koken en zelfs drogen. Dit maakt het een heerlijk product voor de echte liefhebbers van de kookkunst.  https://theartofliving.nl/de-stoomoven-wordt-een-meester-in-het-koken/