Authentieke keuken met knus schiereiland


De keukensamenstelling 

Naast dat het uiterlijk van de keuken voldoet aan de eisen van de opdrachtgevers, werd ook de samenstelling naar wens vormgegeven. Dit betekent dat de keukenfronten van het schiereiland bestaan uit eikenhout in een espresso kleur en in een matte uitvoering. Daarnaast werd het keukenblad vervaardigd uit Dekton. Dit materiaal is erg stevig en vlek- en krasbestendig, waardoor het ontzettend veel kan hebben. Ook werd gekozen voor innovatieve keukenapparatuur. Denk aan een wijnklimaatkast van Miele, een multifunctionele oven, een chique inductiekookplaat en een Quooker-kraan in de unieke uitvoering messing patina. In deze designkeuken van Smartdesign Keukenstudio wordt dan ook het beste van twee werelden gecombineerd.  https://theartofliving.nl/authentieke-keuken-met-knus-schiereiland/